Způsob doručení

Při rozvozu květin na místo určení využíváme služeb profesionálních messengerů, kteří se drží na špičce největších městských kurýrních služeb. U nás máte jistotu, že on-line květiny doručíme včas a v pořádku.

Při objednání on-line květin Vám zaručujeme pečlivé zabezpečení obalem proti poškození a znečištění během přepravy. Tím zaručujeme, že obdarovaný dostane kytici opravdu v takovém stavu, v jakém ji vidíte na fotografii. Navíc jsou naši kurýři diskrétní a pokud si zákazník nepřeje, aby obdarovaná osoba neznala jeho jméno, od nás se ho nedozví.

Vybrat si můžete z následujících způsobů donášky květin:

messenger - Praha - využijte možnosti předem si stanovit datum a čas doručení s dopravou za 299,- vč. DPH! Nebo si zvolte z následujících možností rozvozu květin po Praze:

  • nad 60 minut od přijetí objednávky - Praha - 299,- vč. DPH   !!! AKCE - PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2.000,- DOPRAVA  ZDARMA !!!
  • do 60 minut od přijetí objednávky - Praha (při vzdálenosti nad 15 km a při přepravě dodávkou 90 minut) - 599,- vč. DPH
  • do 30 minut od přijetí objednávky - Praha (při vzdálenosti nad 15 km 45 minut) - 799,- vč. DPH - pouze po telefonické domluvě na naší hotline (+420) 730 898 963
  • osobní odběr květin na prodejně

Vzdálenosti pro dopravu prostřednictvím služby Messenger jsou počítány od našeho zázemí v obchodním domě OD Kaufland - Praha Jarov.

Naše nabídka květin
Kytice Exclusive - dostanete přesně to, co vidíte! Platby kartou

Kytice on-line

Doručíme po celé Praze

Kytice exclusive

Dostanete přesně to, co vidíte