Nabízíme rozvoz květin po celé Praze!

Chcete překvapit své blízké? Chcete potěšit přítelkyni, manželku či krásnou neznámou naproti z kanceláře? Není lepší volba než krásná květina!

Chcet potěšit hosty, klienty či obchodní partnery? Máte zájem obdarovat Vašeho blízkého k jeho životnímu jubileu? Objednejte květiny přímo z domu nebo kanceláře během pár minut prostřednictvím našeho online květinářství!

Nabízíme doručení těch nejkrásnějších kyticí po celé Praze. Vy si pouze vyberete kytici a její velikost a vše ostatní zařídíme za Vás. Květiny doručíme včas a v nejvyšší kvalitě. Rozdávat radost prostřednictvím krásných květin je naší prioritou. Díky profesionální práci našich floristek nabízíme na internetovém obchodě výběr těch nejkrásnějších kyticí. Veškeré fotografie kytic v naší nabídce jsou naše vlastní a vázané našimi floristkami, tím můžeme zaručit, že kytice, kterou dostanete, bude obsahovat, přesně to, co vidíte.

S naší pomocí, tak můžete obdarovat své blízké, i když jste zrovna někde na cestách nebo je překvapit květinou, kdykoli v době Vaší nepřítomnosti.

Daniela Fleur

Naše květinové studio má více než 10letou tradici a nabízíme služby profesionálních floristek. Snažíme se přicházet stále s novými nápady a maximálně se přizpůsobovat přání zákazníků. S jakýmkoli standartním či nestandartním přáním se na nás neváhejte obrátit a my se budeme snažit vyjít Vám vstříc, protože květina je dárek i ozdoba, která se hodí pro každou příležitost.

Pokud byste si v našem internetovém obchodě s čímkoli nevěděli rady, neváhejte kontaktovat naše floristky, kteří Vám pomohou vybrat kytici přesně podle Vašich požadavků a na danou příležitost, protože každá příležitost je jedinečná.

Novinka

 Jelikož si velice vážíme našich zákazníků a chceme, aby u nás dále nakupovali zlevnili jsme veškeré on-line květiny o 8%. Největší zájem je stále o růže, proto všechny kytice složené z růží jsme zlevnili o 13%.

 

V případě, že máte jakékoli připomínky, návrhy či nápady, jak zlepšit naše služby, neváhejte nás kontaktovat
(+420) 730 898 963, kvetiny@daniela-fleur.cz

Naše nabídka květin
Kytice Exclusive - dostanete přesně to, co vidíte! Platby kartou

Kytice on-line

Doručíme po celé Praze

Kytice exclusive

Dostanete přesně to, co vidíte