Jak si objednat doručení květin on-line

Objednání on-line květin je pohodlné, rychlé a náš objednávkový systém Vás jednoduše provede celou objednávkou ve třech snadných krocích:

1. krok - vyberte on-line květiny a na detailu kytice si zvolte velikost (nabízíme velikosti malá, střední a velká - u každé velikosti je uvedeno přesné složení kytice, dále kytice EXCLUSIVE – dostanete, přesně to, co vidíte! a kytice ve vodním balení). Na detailu květiny můžete k objednávce přidat i vlastní věnování a případně zvolit počet ks vybrané kytice.

2. krok - pokud chcete dokončit objednávku, přejděte do nákupního košíku (vpravo nahoře); zde vyplňte adresu příjemce květiny a kontaktní údaje objednatele (ty slouží jen pro naše interní potřeby, příjemci nebudou sdělovány), dále vyplňte datum a čas doručení, způsob doručení a požadovaný způsob platby. !!! POZOR AKCE - PŘI NÁKUPU NAD 2.000,- DOPRAVA ZDARMA !!!

Pokud se v našem internetovém obchodě zaregistruje, výše uvedené údaje budete mít při další objednávce předvyplněné!

....zvolte POKRAČOVAT

3. krok - objeví se Vám rekapitulace objednávky, pokud uvedené údaje souhlasí, potvrďte objednávku, případně je možnost se vrátit o krok zpět a údaje opravit.

Přejeme Vám příjemný nákup a doufáme, že naše online květiny potěší...

Naše nabídka květin
Kytice Exclusive - dostanete přesně to, co vidíte! Platby kartou

Kytice on-line

Doručíme po celé Praze

Kytice exclusive

Dostanete přesně to, co vidíte