Vánoční květiny

Květiny typické na Vánoce


Vánoční svátky jsou tady, je to doba pohody, porozumění a dobré nálady. Vánoční atmosféra je spojená nejen s vánoční výzdobou ale také s vánočními květinami. Květinové studio Daniela Fleur nabízí ve svých obchodec v Praze, Jihlavě a Mělníku nejrůznější květinové dekorace a vánoční květiny. K nejznámějším vánočním květinám zajisté patří vánoční hvězdy, které Daniela Fleur má ve své nabídce v různých velikostech a barvách. A nejen to, vánoční věnce, které naše online květinářství nabízí jsou originální a ideální pro ty, kteří nemají čas je tvořit sami. Naše květiny Daniela nabízí nejen květiny online ale také nejrůznější dekorace a mnoho dalších doplňků.

Vánoční hvězda

Vánoční hvězdě se také někdy říká poinsécie, její obliba spočívá zejména v nádherné červené barvě. Vánoční hvězda pochází původně z Mexika, odkud byla dovezena a symbolizuje Betlémskou hvězdu. V současné době však červená barva není jediná možnost, koupit si lze také vánoční hvězdu v barvě bílé, růžové, šarlatové, modré, fialové, žíhané apod. I květinové studio Daniela Fleur nabízí ve svých prodejnách nejrůznější druhy, stačí si jen vybrat.

Vánoční kaktus

Toto je květina, se kterou se na Vánoce také velmi často lze setkat. Vánoční kaktus má rád světlá místa. Květiny Daniela nabízejí kaktusy v různých barevných odstínech jako je růžová, růžovočervená nebo bílá.

Jmelí

Většina domácností v Čechách se na Vánoce neobejde bez jmelí. Tato rostlina v dávných dobách byla uctívána keltskými druidy, kteří ho poživali k různým rituálům při zimních slavnostech. Jmelí je symbolem míru, lásky, odvahy, plodnosti a zdraví, proto by mělo být zavěšeno uprostřed místnosti na lustru. Jmelí přináší také štěstí a to pokud se lidé pod ním políbí. Jmelí se prodává buď přírodní anebo ve zlaté nebo stříbrné barvě, je jen na dotyčném, co se mu líbí. V květinářství květiny Daniela nabízíme různé druhy jmelí.

Vánoční růže

Vánoční růže nebo také známé jako anglické růže kvetou během Vánoc a to na horách a ve střední Evropě. Vánoční rrůže je spojována s narozením Ježíše Krista. Dcera chudého pastevce schovala osamělou ovečku před mrazem, dívka však neměla co nabídnout ježíškovi do jesliček, když mu lidé pojeho narození nosili dary. Avšak uviděl ji anděl, jak pláče a zželelo se mu jí, anděl odhrnul hromady navátého sněhu pod sebou a tam kvetla bílá květina, kterou daroval chudé dívce, aby ji mohla darovat Ježíškovi, byla to vánoční růže. 

KVĚTINY DANIELA VÁM TÍMTO PŘEJÍ KRÁSNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A MNOHO ÚSPĚCHŮ V NOVÉM ROCE 2017. DOUFÁME, ŽE I V NÁSLEDUJÍCÍM ROCE BUDETE VYUŽÍVAT NÁŠ ROZVOZ KVĚTIN PRAHA A ONLINE KVĚTINY.

Naše nabídka květin
Kytice Exclusive - dostanete přesně to, co vidíte! Platby kartou

Kytice on-line

Doručíme po celé Praze

Kytice exclusive

Dostanete přesně to, co vidíte