Valentýn je za dveřmi

Svátek všech zamilovaných se blíží mílovými kroky. V úterý 14.2. by si každá zamilovaná  dvojice měla dát nějaký byť malý dáreček, jakožto výraz své lásky. Co všechno můžete darovat anebo naopak očekávat? Je to různé, zaručeně potěší i malý dárek, mezi nejtypičtější valentýnské dárky patří valentýnka s originálním přáním, dobrá večeře, šperk, plyšová hračka a hlavně každá žena očekává krásnou kytici.  Kyticí vyjádří každý muž svou lásku a to ženy potřebují, alespoň čas od času, slyšet. Vybírat můžete na našich stránkách kvetiny-daniela.cz, kde najdete ty nejkrásnější a nejčerstvější online kytice.

Chloé AndreaVesuvMia

Valentýn opravdu existoval

Jméno Valentýn, ve světě známý jako Valentin, je původně italské slovo vycházející z "valens", které v překladu má význam silný a zdravý. Valentýn byl katolický kněz a následně biskup, kterého umučili v roce 269. V této době, tedy ve Středověku, byl naprostý zákaz svateb vojáků, aby byli svolní jít do válek, které byly velmi časté a nic je nedrželo zůstat doma, byl to právě kněz Valentýn, který tento zákaz porušil a mladé lidi oddával, za což ho stihnul trest smrti.

Kytice ke sv. Valentýnu

Symbolem Valentýna, mimo jiného, je červená barva, která se objevuje ve valentýnkách, v kyticích, v dárečkách apod. V posledních letech jí začínají konkurovat další barvy zejména u květin. Kytice bílých růží doplněná zelenou ozdobou není dnes žádnou výjimkou. Samozřejmě i letos bude většina mužů  kupovat svým partnerkám hlavně červené růže, které symbolizují lásku, věrnost, vášeň a zamilovanost. 

Další variantou může být originální květinový box s růžemi. Vybírat lze z různých barevných variant a tvarů boxů, v poslední době je velice oblíbený květinový box ve tvaru srdce. Tyto květinové boxy jsou luxusní a zaručeně s nimi každý muž své partnerce vyrazí dech.

Luxusní květinový box s růžemi bílý kulatýKvětinový box ve tvaru srdce vínovýLuxusní květinový box s růžemi stříbrný kulatýLuxusní květinový box s růžemi černý hranatý

Rozvoz květin Praha

Ten kdo chce být originální, může si objednat kytice online. Stačí si například na stránkách kvetiny-daniela.cz nějakou kytici a vložit ji do internetového nákupního košíku. Po vyplnění formuláře a zaplacení může pak být tato kytice doručena kurýrem přímo k darované osobě a to rychle a spolehlivě třeba do zaměstnání. Darovaná osoba bude zajisté okouzlena a nadšena. Květinářství Daniela Fleur navíc nabízí možnost nechat si ke každé kytici přidat vlastní věnování, které je zdarma. 

 Daniela Fleur - Rozvoz květin Praha

Naše nabídka květin
Kytice Exclusive - dostanete přesně to, co vidíte! Platby kartou

Kytice on-line

Doručíme po celé Praze

Kytice exclusive

Dostanete přesně to, co vidíte