Jakou vybrat barvu kytice růží?

Své pocity a city ke druhé osobě se nejlépe sdělují pomocí nějaké krásné kytice například pomocí kytice růží. Říká se tomu květomluva, neboli vyjádření citů pomocí květin. Tento pojem vznikl již ve Sředověku v harémech a poté se o květomluvě hovoří také za vlády královny Viktorie v Anglii.

Pomocí květin se komunikovalo v případech, kdy byl problém sdělit něco slovy. V dnešní době se květomluva vrací zpátky na scénu, lidé zejména zajímá, co vyjadřují jednotlivé barvy.

Barvy květin působí alespoň podvědomě na každého, proto bychom, když chceme darovat nějaké např. kytice online, měli bychom vědět, co vyjadřuje její barva. Nejvíce barevných odstínů a zároveň mezi nejoblíbenější kytice online patří růže.

Doufáme, že tímto článkem pro vás bude tak mnohem jednodušší vybrat nějakou kytici, jenž v našem květinovém studiu Daniela Fleur nabízíme. V naší nabídce se nachází růže v mnoha barvách a doručit každou kytici online mohou zkušení kurýři.

Kytice růží - červené

Kytice růží v červené barvě znamená lásku, romantiku a vášeň. Kytice červených růží je také nejčastěji darovanou kyticí. Červené růže jsou sázka na jistotu, není snad jediné ženy, které by se nelíbily. Většina mužů, když jde koupit své partnerce kytici zvolí kytici rudých růží. Také v našem květinovém studiu patří rudé růže k nejobjednávanějším květinám.

 

Červené růže

Kytice růží - růžové

Ten kdo daruje růžové růže, vyjádří darované osobě lásku, vděk, pochvali ale také ocenění. Kytice růžových růží je symbolem romantické duše a také způsob, jak říci děkuji. Růžové růže symbolizují i jistý vytříbený vkus a elegantnost. 

 

Anita

Kytice růží - bílé

Kytice bílých růží bývá nejčastěji ve svatebních kyticích, ale lze ji darovat také například k narozeninám a jiným významným událostem. Bílé růže symbolizují čistotu, pravdu, úctu a nevinnost, vyjadřujeme jimi věrnost a opravdovou lásku k druhé osobě. Ve svatební kytici pak bílé růže vyjadřují spojení dvou lidí a jejich čistou lásku.

 

Bílé růže

Kytice růží - zelenkavá

Kytice růží v zelenkavé barvě je netradiční, ale přesto má svůj půvab a stává se čím dál oblíbenější barvou. Zelenkavé růže vyjadřují naději. Kytice uvázaná z těchto růží zajistí originalitu a vděčnost obdarovaného.

Luxusní květinový box s růžemi černý hranatý

Kytice růží - oranžová

Oranžové růže jsou symbolem jakéhosi mostu mezi vášnivou láskou  a přátelstvím. Kytice oražových růží symbolizuje touhu a vášeň, ale také obdiv a uznání.Touto kyticí vyjadřujeme doslova: „Jsem na tebe hrdý“.

 Denisa

 Kytice růží - fialová

Fialové růže si teprve získávají své příznivce. Fialová barva značí úctu a obdiv. Objednejte si v našem online květinovém studiu tuto kytici růží a zajisté bude obdarovaný touto neobvyklou barvou mile překvapen. Tyto růže vyjadřují lásku na první pohled a hlavně zamilovanost.

Agáta

 

 

Naše nabídka květin
Kytice Exclusive - dostanete přesně to, co vidíte! Platby kartou

Kytice on-line

Doručíme po celé Praze

Kytice exclusive

Dostanete přesně to, co vidíte