Jak darovat květinu

Květiny má ráda takřka každá žena bez rozdílu věku, protože darovaná květina je symbolem lásky a přátelství. Květiny se darují při nejrůznějších významných příležitostech jako jsou narozeniny, svátky, výročí a mnoho dalších. Na výběr existuje nepřeberné množství druhů, barev, zdobení, záleží jen na tom, co kdo kdo chce, jaký má vkus a celkově co má rád. Základem je také narazit na opravdu dobrou květinářku, která zná velmi dobře svou práci a umí poradit, na což i my v kvetiny-daniela dbáme a ve svém pracovním kolektivu máme odbornice na slovo vzaté.Naše květiny online ještě navíc to, že spolehliví kurýři zajišťují rozvoz květin až do domu nebo do kanceláře obdarovaného.

Které květiny nedávat

 Pozor by si měli dát také všichni na to, že existují květiny, které by se dle etikety neměly darovávat skoro vůbec. O jaké se jedná? Například červený karafiát, spousta starších lidí má červený karafiát spojený s dobou socialismu a evokuje jim tak nepřílš dobré životní období a dalším důvodem je to, že karafiáty se často využívají při pohřbech, další podobnou květiinou je chryzantéma, která je typickou dušičkovou květinou na hřbitovy. V našem online květinářství kvetiny-daniela nabízíme mimo jiné také smuteční kytice a a dušičkové kytice, které si můžete objednat online a nechat poslat na místo určení.

Etiketa darování květin

Ten kdo nevyužije rozvoz květin, by si měl zapamatovat, že darování kytice má svá daná pravidla. Prvním pravidlem je, že kytice by neměla obsahovat lichý počet květů, protože to znamená smutek, pochyby, obavy. Rozhodně, pokud darujete květinu osobně, nikdy ji nedávejte zabalenou v obalu. Všichni naši kurýři toto pravidlo ctí, proto když využijete náš rozvoz květin, darovaná osoba dostane kytici rozbalenou a v plné kráse.

Při darování kytice by každý, kdo ji daruje měl mít květinu v levé ruce, to je z důvodu, že darování kytice je ve většině případů spojené s blahopřáním a gratulací, což se dělá pravou rukou. Posledním velmi důležitým pravidlem, a toho se drží i naši kurýři při rozvozu květin, je dívat se darovanému přímo do očí. 

Rozvoz květin online

Pokud si někdo není jistý, že si vše toto zapamatuje není lepší možnost, že si na našem e-shopu kvetiny-daniela vybrat některou z mnoha online květin a nechat ji rovnou dotyčnému zaslat rozvozem květin. Online květiny v našem e-shopu kvetiny-daniela jsou v prvotřídní kvalitě, vybírat můžete z různých druhů a barev. Nevybrali jste si z naší nabídky květiny online? Nevadí, zavolejte nebo zastavte se v některé z našich prodejen v Praze, kde květiny online nabízíme a nechte si vytvořit kytici podle svého přání a následně pak i můžete rozvoz květin využít.

Naše nabídka květin
Kytice Exclusive - dostanete přesně to, co vidíte! Platby kartou

Kytice on-line

Doručíme po celé Praze

Kytice exclusive

Dostanete přesně to, co vidíte